Сумісно з батареями 10.8, 12, 18 В XR Li-Ion; Час заряджання 75 хв. / 18 В XR Li-Ion 5 Аг (DCB184); Струм зарядки 4 А; Вага зарядного пристрою 0.5 кг
Зарядний пристрій DeWALT DCB1104P3
15299.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DCB1104P3Категорія: Акумулятори для інструменту
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| вага | 0.5 кг |
| Час зарядки | 75 хв. / 18 В XR Li-Ion Li-Ion 5 Аг (DCB184) |
| Гарантія | 3 |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Світлова індикація | є |
| Тип акумуляторів | Li-Ion що заряджаються |
| Струм зарядки | 4 А |
| Комплектація | Зарядний пристрій – 1 шт. Акумулятори 18В XR Li-Ion 5 Аг (DCB184) – 3 шт. |
| Тип | Зарядний пристрій |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядний пристрій DeWALT DCB1104P3” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядний пристрій сонячний і автомобільний 12-28 B YATO для акумуляторів Li-Ion 18 В, 2 А, USB-вихід
В наявності
2940.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
6500.00 грн
Під замовлення 3–4 дні




Відгуки
Відгуків немає, поки що.