Споживана потужність 950 Вт; Енергія удару 3.5 Дж; Вага 3.7 кг
Перфоратор мережевий SDS-Plus DeWALT D25333K
18699.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: D25333KКатегорія: Перфоратори
| Країна виробник | Чеська Республіка |
|---|---|
| Частота обертання | 1150 об/хв |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Перфоратор мережевий SDS-Plus |
| вага | 3.7 кг |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 3.5 Дж |
| Потужність | 950 Вт |
| З’ємний патрон | немає |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Частота ударів | 5200 уд/хв |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка – 1 шт. Обмежувач глибини – 1 шт. Валіза – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Перфоратор мережевий SDS-Plus DeWALT D25333K” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
10400.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
15120.00 грн
Під замовлення 3–4 дні










Відгуки
Відгуків немає, поки що.