Застосування будівельні блоки/бруківка/бетон; Розміри диска 125х2.2х22.2 мм; Висота сегментів 7 мм; Кромка диска Turbo
Диск алмазний DeWALT DT3711
723.84 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DT3711Категорія: Диски алмазні
| Країна виробник | Корея, Республіка |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | круг алмазний |
| Висота алмазного шару | 7 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр | 22.23 мм |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| Призначення | будівельні блоки ⁄ бруківка ⁄ бетон |
| Товщина кола | 2.2 мм |
| Комплектація | В упаковці – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Диск алмазний DeWALT DT3711” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
1103.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Диск відрізний сегментний алмазний по бетону YATO Ø= 350/25,4×3.2 мм, в мокрому і сухому режимі [10]
В наявності
4305.00 грн
Під замовлення 3–4 дні




Відгуки
Відгуків немає, поки що.