Застосування сталь/алюміній/кольорові метали/арматура/нержавіюча сталь; Розміри диска 125х1.3х22.23 мм
1240.72 грн
Немає в наявності
Застосування сталь/алюміній/кольорові метали/арматура/нержавіюча сталь; Розміри диска 125х1.3х22.23 мм
| Країна виробник | Корея, Республіка |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр | 22.23 мм |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Призначення | метал |
| Товщина кола | 1.3 мм |
| Комплектація | В комплекті – 1 шт |
Диск відрізний сегментний алмазний по бетону YATO Ø= 350/25,4×3.2 мм, в мокрому і сухому режимі [10]
Немає в наявності
Відгуки
Відгуків немає, поки що.