Застосування бетон/цегла; Розміри ддіска 125х3х22.22 мм; Висота сегментів 12 мм; Кромка диска сегментований
1499.16 грн
Застосування бетон/цегла; Розміри ддіска 125х3х22.22 мм; Висота сегментів 12 мм; Кромка диска сегментований
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | круг алмазний |
| Висота алмазного шару | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр | 22.23 мм |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| Призначення | будівельні блоки ⁄ бруківка ⁄ бетон |
| Товщина кола | 2.6 мм |
Диск відрізний сегментний алмазний по бетону YATO Ø= 350/25,4×3.2 мм, в мокрому і сухому режимі [10]
Відгуки
Відгуків немає, поки що.