Алмазний відрізний диск NOVOTOOLS Extreme 125×10×22.23 мм. Тип обідка: суцільний. Для різання: кераміка, тверда плитка, штучний камінь, мармур. Синтетичні алмази промислового класу, лазерне зварювання сегментів. Сертифікація EN13236, ISO 9001:2015. Максимальна швидкість обертання: 12200 об/хв. Виробник NovoAbrasive — українське виробництво, європейська сировина, сертифікат якості ISO 9001.
Диск алмазний NovoTools Profi 125 x 22,23 мм, Плитка
482.00 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: DBP125/CКатегорія: Круги відрізні
| В упаковці | 1 шт |
|---|---|
| вага | 0.14 кг |
| Виробник | Extreme |
| Гарантія | 3 роки з дати виготовлення |
| Діаметр | 125 мм |
| Макс. швидкість | 12200 об/хв |
| Матеріал обробки | Кераміка, тверда плитка, штучний камінь, мармур |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Стандарт | EN13236 |
| Тип абразиву | Алмаз |
| Тип продукту | Алмазний відрізний диск |
| Товщина | 10 мм |
| Форма | Суцільний |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Диск алмазний NovoTools Profi 125 x 22,23 мм, Плитка” Скасувати коментар
Супутні товари
Диск відрізний сегментний алмазний по бетону YATO Ø= 350/25,4×3.2 мм, в мокрому і сухому режимі [10]
В наявності
4305.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Диск відрізний сегментний алмазний по бетону YATO Ø= 400/25,4×3.4 мм, в мокрому і сухому режимі [10]
В наявності
4620.00 грн
Під замовлення 3–4 дні




Відгуки
Відгуків немає, поки що.