Застосування нержавіюча сталь; Розмір диска 140 х 20 мм; Кут заточування 1,5 градусів; Напрямок зуба По годинниковій стрілці.
Диск пилковий METAL CUTTING DeWALT DT1923
4203.68 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DT1923Категорія: Диски пиляльні
| Країна виробник | США |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | пиляльний диск |
| Діаметр | 20 мм |
| Кількість | 1 шт |
| Кількість зубців | 30 шт |
| Максимальна кількість обертів | 4200 об/хв |
| Призначення | метал |
| Профіль зуба | TCG |
| Товщина полотна | 1.13 мм |
| Кут заточування | 1.5 град |
| Упаковка | блістер |
| Ширина вирізу | 1.49 мм |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Диск пилковий METAL CUTTING DeWALT DT1923” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
1103.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Диск відрізний сегментний алмазний по бетону YATO Ø= 350/25,4×3.2 мм, в мокрому і сухому режимі [10]
В наявності
4305.00 грн
Під замовлення 3–4 дні






Відгуки
Відгуків немає, поки що.