Застосування Дерево; Розмір диска 160 х 20 мм; Кут заточування 10 град.; Напрямок зуба Проти годинникової стрілки
827.32 грн
Немає в наявності
Застосування Дерево; Розмір диска 160 х 20 мм; Кут заточування 10 град.; Напрямок зуба Проти годинникової стрілки
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | пиляльний диск |
| Діаметр | 20 мм |
| Кількість | 1 шт |
| Кількість зубців | 30 шт |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Призначення | деревина |
| Профіль зуба | ATB |
| Товщина полотна | 1.5 мм |
| Кут заточування | 10 град |
| Упаковка | блістер |
| Ширина вирізу | 2.4 мм |
Диск відрізний сегментний алмазний по бетону YATO Ø= 350/25,4×3.2 мм, в мокрому і сухому режимі [10]
Немає в наявності
Відгуки
Відгуків немає, поки що.