Застосування різання необробленої деревини і деревини з цвяхами; Розмір диска 305 х 16 мм; Кут заточування 10 градусів; Напрямок зуба по годинниковій стрілці
Диск пилковий СONSTRUCTION DeWALT DT1959
2121.08 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: DT1959Категорія: Диски пиляльні
| Країна виробник | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | пиляльний диск |
| Діаметр | 30 мм |
| Кількість | 1 шт |
| Кількість зубців | 48 шт |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Профіль зуба | ATB |
| Товщина полотна | 2 мм |
| Кут заточування | 10 град |
| Упаковка | блістер |
| Ширина вирізу | 3 мм |
| Комплектація | Диск пильный DeWALT в блистере. |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Диск пилковий СONSTRUCTION DeWALT DT1959” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
662.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
439.00 грн
Під замовлення 3–4 дні








Відгуки
Відгуків немає, поки що.