Застосування дерево, повторно використане дерево, МДФ, ДСП, фанера, ДВП; Розмір диска 305 х 30 мм; Кут заточування 5 градусів; Напрямок зуба по годинниковій стрілці
Диск пилковий СONSTRUCTION DeWALT DT1960
2333.24 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
Код товару: DT1960Категорія: Диски пиляльні
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | пиляльний диск |
| Діаметр | 30 мм |
| Кількість | 1 шт |
| Кількість зубців | 60 шт |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Профіль зуба | ATB |
| Товщина полотна | 2 мм |
| Кут заточування | -5 град |
| Упаковка | блістер |
| Ширина вирізу | 3 мм |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Диск пилковий СONSTRUCTION DeWALT DT1960” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
1103.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Диск відрізний сегментний алмазний по бетону YATO Ø= 350/25,4×3.2 мм, в мокрому і сухому режимі [10]
В наявності
4305.00 грн
Під замовлення 3–4 дні




Відгуки
Відгуків немає, поки що.