Застосування по дереву з цвяхами; Розмір диска 115 х 9,5 мм; Кількість зубів 24
Диск пилковий універсальний DeWALT DT20420
530.40 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DT20420Категорія: Диски пиляльні
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Тип | пиляльний диск |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Кількість | 1 шт |
| Кількість зубців | 24 шт |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Призначення | деревина |
| Профіль зуба | ATB |
| Товщина полотна | 1.5 мм |
| Кут заточування | 10 град |
| Упаковка | блістер |
| Ширина вирізу | 2.5 мм |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Диск пилковий універсальний DeWALT DT20420” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
439.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
662.00 грн
Під замовлення 3–4 дні






Відгуки
Відгуків немає, поки що.