Максимальна продуктивність 65 куб.м/год,1100 л/хв; Діаметр патрубків 3″/75 мм; Двигун Бензиновий, SQ-4Т-212 куб.см; Потужність 5.15 кВт/7 к.с.
Мотопомпа бензинова для чистої та брудної води SEQUOIA SPP1100D
10999.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: SPP1100DКатегорія: Насоси водопровідні та каналізаційні
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| вага | 34 кг |
| Висота підйому | 30 м |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | SQ-4Т-212, Бензиновий |
| Діаметр патрубків | 3" ⁄ 75 мм |
| Максимальна глибина всмоктування | 8 м |
| Максимальна продуктивність | 65 куб.м/год, 1100 л/хв |
| Максимальний діаметр часток | 30 мм |
| Потужність | 5.15 кВт |
| Об’єм масла в картері двигуна | 0.6 л |
| Об’єм паливного бака | 3.5 л |
| Стартер | ручний |
| Комплектація | Набір кріпильних елементів – 1 шт |
| Тип | Мотопомпа бензинова для чистої та брудної води |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Мотопомпа бензинова для чистої та брудної води SEQUOIA SPP1100D” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
6825.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.