Споживана потужність 650 Вт; Енергія удару 1.4 Дж; Вага 3.57 кг
Перфоратор мережевий SDS-Plus BLACK+DECKER BEHS01
4999.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: BEHS01Категорія: Перфоратори
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Частота обертання | 1600 об/хв |
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Тип | Перфоратор мережевий SDS-Plus |
| вага | 2.6 кг |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 16 мм |
| Макс. діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 1.4 Дж |
| Потужність | 650 Вт |
| З'ємний патрон | є |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Частота ударів | 5500 уд/хв |
| Комплектація | Додаткова рукоятка – 1 шт. Бур SDS-Plus – 2 шт. Патрон – 1 шт. Ключ – 1 шт. Обмежувач глибини свердління |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Перфоратор мережевий SDS-Plus BLACK+DECKER BEHS01” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
15120.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
10400.00 грн
Під замовлення 3–4 дні




































Відгуки
Відгуків немає, поки що.