• автоматичне змащення ланцюга
• ланцюг у комплекті
Пила ланцюгова електрична MPT 1800 Вт 305 мм/12″ 12 м/с 6000 об/хв MECS1203
3267.00 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
3267.00 грн
Немає в наявності
• автоматичне змащення ланцюга
• ланцюг у комплекті
| Rpm | 6 000, 6 000 об/мин |
|---|---|
| Виробник | MPT |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 305 мм |
| Потужність | 1 800 Вт |
| Rpm | 6 000 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Розмір | 0.45×0.22×0.16 |
Немає в наявності
Відгуки
Відгуків немає, поки що.