Акумуляторна система 18 В (V20) Li-Ion; Частота ходів 0 – 3000 ход/хв; Вага (без акумулятора) 2,05 кг
Пила шабельна акумуляторна STANLEY FATMAX SFMCS300B
4396.39 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: SFMCS300BКатегорія: Шабельні пили
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | STANLEY FATMAX |
| Тип | Пила шабельна акумуляторна |
| Величина ходу | 25 мм |
| вага | 2.05 кг |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | |
| Максимальне число ходів | 3000 ход/хв |
| Напруга | 18 В |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Двигун | Щітковий |
| Тип пилки | шабельна-акумуляторна |
| Комплектація | Пила шабельна. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Пила шабельна акумуляторна STANLEY FATMAX SFMCS300B” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
2573.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
2783.00 грн
Під замовлення 3–4 дні














Відгуки
Відгуків немає, поки що.