Споживана потужність 720 Вт; Швидкість стрічки 206 м/хв; Розмір стрічки 75х457 мм; Вага 2.5 кг
Шліфмашина стрічкова мережева BLACK+DECKER KA86
4816.24 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: KA86Категорія: Шліфувальні та полірувальні машини
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Тип | Шліфмашина стрічкова мережева |
| вага | 2.5 кг |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | |
| Плавний пуск | |
| Потужність | 720 Вт |
| Розмір стрічки | 75х457 мм |
| Розмір підошви | 75х145 мм |
| Регулювання оборотів | немає |
| Швидкість стрічки | 206 м/хв |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова мережева |
| Комплектація | Пилозбірник – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шліфмашина стрічкова мережева BLACK+DECKER KA86” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
2048.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
3413.00 грн
Під замовлення 3–4 дні










Відгуки
Відгуків немає, поки що.