Споживана потужність 720 Вт; Швидкість стрічки 250 м/хв; Розмір стрічки 75х533 мм; Вага 3.5 кг
Шліфмашина стрічкова мережева BLACK+DECKER KA88
4139.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: KA88Категорія: Шліфувальні та полірувальні машини
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Тип | Шліфмашина стрічкова мережева |
| вага | 3.5 кг |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | |
| Плавний пуск | |
| Потужність | 720 Вт |
| Розмір стрічки | 75х533 мм |
| Розмір підошви | 75х195 мм |
| Регулювання оборотів | немає |
| Швидкість стрічки | 250 м/хв |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова мережева |
| Комплектація | Пилозбірник – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шліфмашина стрічкова мережева BLACK+DECKER KA88” Скасувати коментар
Супутні товари
Шліфмашина кутова від мережі 230 В YATO Ø= 125/22 мм. P= 1700 Вт, регул. оберт 2850-10500 об/хв, М14
В наявності
4350.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
2200.00 грн
Під замовлення 3–4 дні










Відгуки
Відгуків немає, поки що.