• швидкорізальна сталь HSS
• твердість HRC 62-65
• кут заточування 118°
• норма відпуску 10 шт
Свердло по металу GRANITE WHITE HSS 5.5х93 мм DIN 338 6-00-055
17.00 грн
Немає в наявності
Немає в наявності
17.00 грн
Немає в наявності
• швидкорізальна сталь HSS
• твердість HRC 62-65
• кут заточування 118°
• норма відпуску 10 шт
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Діаметр | 5.5 мм |
| Виробник | GRANITE |
| Матеріал | HSS |
| Довжина | 93 мм |
| Довжина робочої частини | 57 мм |
| Твердість | HRC 62-65 |
| Розмір | 0.15×0.07×0.006 |
Свердло коронка по металу TCT YATO: Ø80 x 103 мм, товщ. до 25мм, з напрямним, 6-гран. хвост 3/8″ [4]
Свердло коронка по металу TCT YATO: Ø90 x 103 мм, товщ. до 25мм, з напрямним, 6-гран. хвост 3/8″ [4]
Немає в наявності
Відгуки
Відгуків немає, поки що.