Потужність 850 Вт; Вага 2.4 кг
Дриль мережевий ударний BLACK+DECKER BEH850
3639.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: BEH850Категорія: Дрилі та міксери
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Швидкозатискний патрон | є |
| вага | 2.4 кг |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 16 мм |
| Наявність удару | є |
| Потужність | 850 Вт |
| Комплектація | Дриль ударна мережева – 1 шт. Свердло – 6 шт. Додаткова рукоятка – 1 шт |
| Тип | Дриль мережевий ударний |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Дриль мережевий ударний BLACK+DECKER BEH850” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
18375.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
3675.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.