Акумуляторна система Li-Ion 18 В XR; Ємність акумулятора 4 Аг; Енергія удару 2.6 Дж; Вага (без акумулятора) 2.27 кг
Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS-Plus DeWALT DCH133M1
13699.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: DCH133M1Категорія: Перфоратори
| Частота обертання | 1500 об/хв |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS-Plus |
| вага | 2.27 кг |
| Гарантія | 3 |
| Ємність аккумулятора | 4 Аг |
| Джерело живлення | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 26 мм |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 2.6 Дж |
| Напруга | 18 В |
| З’ємний патрон | немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Двигун | Безщітковий |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Частота ударів | 5500 уд/хв |
| Комплектація | Акумулятор (4 Аг) – 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза – 1 шт |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS-Plus DeWALT DCH133M1” Скасувати коментар
Супутні товари
В наявності
10400.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
15120.00 грн
Під замовлення 3–4 дні




















Відгуки
Відгуків немає, поки що.