Акумуляторна система Li-lon 12 B; Частота обертання 11000 об/хв; Розмір підошви 92х92х92 мм; Вага 0.90 кг
Шліфмашина вібраційна акумуляторна BLACK+DECKER BDCDS12N
3189.16 грн
Під замовлення 3–4 дні
Код товару: BDCDS12NКатегорія: Шліфувальні та полірувальні машини
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Частота обертання | 11000 об/хв |
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Тип | Шлифмашина вибрационная акумуляторна |
| Амплітуда коливань | 2.8 мм |
| вага | 0.9 кг |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | |
| Напруга | 12 В |
| Плавний пуск | |
| Розмір підошви | 92х92х92 мм |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | вібраційна акумуляторна |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою. |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Шліфмашина вібраційна акумуляторна BLACK+DECKER BDCDS12N” Скасувати коментар
Супутні товари
Шліфмашина кутова від мережі 230 В YATO Ø= 125/22 мм. P= 1700 Вт, регул. оберт 2850-10500 об/хв, М14
В наявності
4350.00 грн
Під замовлення 3–4 дні
В наявності
2200.00 грн
Під замовлення 3–4 дні














Відгуки
Відгуків немає, поки що.